Ana Sayfaya Git

Sağlık-Sen'den kültürel gezi.

Kültür

Sağlık-Sen'den kültürel gezi.

Sağlık-Sen'den kültürel gezi.

Sağlık-Sen Gümüşhane Şubesi tarafından düzenlenen kültür turlarının birincisi Gürcistan'ın Batum şehrine yapıldı. Geziye Sağlık-Sen Gümüşhane Şube Başkanı Yunus Yılmaz, sendika temsilcileri ve üyelerden oluşan toplam 100 kişi katıldı.

Batum’un tarihi ve turistik bölgelerinin ziyaret edildiği günübirlik gezi kapsamında; Batum Goino Kalesi, Batum Botanik Bahçesi, Piazza Meydanı, heykellerle dolu cadde ve sokakları gezildi, su ve ışık gösterileri izlendi.

Düzenlenen gezi hakkında bilgi veren Sağlık-Sen Gümüşhane Şube Başkanı Yunus Yılmaz, Türkiye’de sağlık hizmetlerinin kalitesinin arttığını,  bu artışta fiziki gelişmenin yanı sıra sağlık çalışanlarının özverili gayretlerinin de payının büyük olduğunu söyledi. Sendika olarak, üyelerinin moral motivasyonuna katkı sağlamak maksadıyla kültürel gezilerin ilkini düzenlediklerini belirten Yılmaz, bir sonraki gezinin mayıs ayının ilk haftasında Kapadokya’nın en önemli merkezlerinden biri olan Nevşehir’in Ürgüp ilçesine olacağını kaydetti.

Yılmaz açıklamasında; “Sağlık çalışanlarının memnuniyetini sağlamak amacıyla sendika olarak bu tür organizasyonlar gerçekleştirmek, çalışanlarımızı iş stresinden bir günlük de olsa uzaklaştırmak istedik.  Emeği geçen değerli temsilcilerimize, katılım sağlayan tüm üyelerimize ve organizasyon firması Jova Tur’a Gümüşhane Sağlık Sen adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kütüphane Haftası açılış programı düzenlendi

Gümüşhane İl Halk Kütüphanesi tarafından hazırlanan 52. Kütüphane Haftası açılış programı, Gümüşhane Kültür Merkezi?nde gerçekleştirildi.

DEVAMI

Sağlık-Sen'den kültürel gezi.

Sağlık-Sen Gümüşhane Şubesi tarafından düzenlenen kültür turlarının birincisi Gürcistan'ın Batum şehrine yapıldı

DEVAMI

Gümüşhane Hava Durumu

Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
EN YÜKSEK
25 °C
EN DÜŞÜK
14 °C

Foto Galeri

  • Zehirlenen Öğretmene 41 yıllık vefa
  • Teröre Pabuç Bırakmıyorlar
  • Onlar Allah'ın Bir Lütfu
  • Üniversiteliler Gümüşhane'nin Tadını Çıkarttı

Videolar

  • Burası Gümüşhane, Burası Artabel.
  • Hayal kurmayı bırakın, Gümüşhane'ye gelin

Facebook'ta Takip Et

Twitter'da Takip Et